Aktywne filtry

Startowe

Daj z siebie wszystko podczas zawodów

Zawody to długo wyczekiwany moment w życiu każdego sportowca. Chcesz wypaść jak najlepiej, dlatego długie godziny spędzasz na basenie, trenując swoje ciało i sprawność. Jako sportowiec wiesz, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do zawodów, które obejmuje treningi, dietę i odpowiedni sprzęt. Jako zawodowy sportowiec nie idziesz na kompromisy, dużo wymagasz od siebie i tego samego wymagasz od sprzętu pływackiego. Podczas zawodów najważniejsza jest szybkość, którą trenujesz podczas regularnych pobytów na basenie, ale również szybkość daje Ci kostium, okulary i czepek startowy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających sportowców oferując produkty najwyższej jakości, byś mógł osiągnąć sukces. 

Czepek startowy dla wymagających 

W naszym sklepie pływackim znajdziesz szeroki wybór czepków startowych. Szukasz produktu, który zapewni wysoki stopień kompresji, dobrze leży a do tego nie marszczy się i cały czas pozostaje na swoim miejscu? Idealnie dobrany czepek startowy powinien spełniać szereg wymagań, byś mógł osiągnąć jak najlepszy wynik. Przy wyborze czepka kieruj się przede wszystkim swoją wygodą i komfortem, jak również tym, by produkt pochodził od sprawdzonego producenta. W naszym sklepie znajdziesz czepki startowe wyłącznie renomowanych producentów, którzy są gwarantem jakości i wytrzymałości.

Dopasuj czepek startowy do swoich potrzeb 

Jeśli nie wiesz na jaki czepek startowy się zdecydować, spieszymy z pomocą. Proponujemy Ci czepki startowe Arena 3D race, które doskonale sprawdzają się zarówno na treningu jak i podczas zawodów. Jeśli szukasz czepka, który nie ogranicza słyszalności i ma specjalne wycięcie na karku, powinieneś wybrać Tyr Racing. W naszym sklepie pływacki znajdziesz również czepki startowe innych renomowanych producentów takich jak Finis czy Michael Phelps. Sklep Aqua sport gwarantuje najwyższa jakoś i niezawodność, tak byś mógł dawać z siebie wszystko podczas zawodów i osiągać kolejne sukcesy. 

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło