REGULAMIN


I Informacje ogólne

1. Sklep internetowy AQUA-SPORT pod adresem aqua-sport.net prowadzi działalność handlową w zakresie sprzedaży sprzętu sportowego, akcesoriów sportowych z przewagą sprzętu pływackiego. Właścicielem sklepu jest:

Katarzyna Wawrzynkiewicz AQUA-SPORT Zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, zwana niżej „Usługodawcą”.

Z siedzibą przy ul. Wrzosowej 13 62-010 Pobiedziska Nr REGON 011823747, NIP 118-009-11-85

2. FIRMA Katarzyna Wawrzynkiewicz AQUA-SPORT nie należy do żadnej z grup branżowych stanowiące dobre praktyki rynkowe, ale z dużym zaangażowaniem pracuje nad dobrymi relacjami z klientami oraz uczciwą konkurencją na rynku.

3. www.aqua-sport.net prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie RP i Europy oraz sprzedaż bezpośrednią poprzez sklepy stacjonarne. Adres:

AQUA-SPORT, ul. Długa 2, 62-010 Pobiedziska

Adres do korespondencji i zwrotu towaru:

AQUA-SPORT , ul. Długa 2, 62-010 Pobiedziska

4. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

Mail: zamowienia@aqua-sport.net

Telefon: 537 235 777 / 61 815 33 45

Klient nie ponosi ukrytych kosztów związanych z infolinią.

5. Oznaczenia pojęć użytych w regulaminie:

REGULAMIN - określa regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez aqua-sport.net zgodnie z (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Sprzedawca – AQUA-SPORT z siedzibą w Pobiedziskach. Sklep - sklepy stacjonarne oraz sklep internetowy prowadzony przez Sprzedawcę AQUA-SPORT pod adresem interetowym www.aqua-sport.net

Klient (Kupujący) - osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie będąca osobą prawną, której przepisy szczególne przyznają zdolność prawną, dokonująca Zamówienia w ramach Sklepu

Towar - produkty oferowane przez Sprzedawcę do sprzedaży w Sklepie.

Cena – cena towaru umieszczona obok zdjęcia towaru, nie uwzględniająca kosztów wysyłki towaru.

Zamówienie – zestaw zamówionych towarów do realizacji, zgodnie z niniejszym regulaminem, przez Klienta w formie elektronicznej.

II Oferta Sklepu aqua-sport.net

1. Ceny towarów wyrażone są w złotych i zawierają podatek VAT. Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT. Zamówienie jest realizowane i wysyłane w ciągu 7dni od chwili zaksięgowania wpłaty za zamówienie, z wyłączeniem sobót i dni świątecznych. Dostawy realizowane są jedynie na terenie Polski. Wysyłki do innych krajów wymagają indywidualnej wyceny po kontakcie z obsługą sklepu: INFOLINIA czynna: 9.00-15.00 tel: +48 61 815 33 45 / +48 537 235 777 e-mail: kontakt@aqua-sport.net

2. W sytuacji, w której z przyczyn obiektywnych, zamówionego przez Klienta Towaru nie będzie w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i ma możliwość: - zmiany kupowanego towaru na inny, - dłuższym czasem realizacji, jeśli jest możliwe sprowadzenie tego Towaru, - rezygnacji z Zamówienia.

3. W przypadku anulowania zamówienia z przyczyn wymienionych w pkt. 2 Sprzedający zobowiązuje się do zwrócenia kosztów poniesionych przez Kupującego w ciągu 14 dni.

4. Sprzedawca umożliwia aby zdjęcia, opisy i dane techniczne umieszczonych w Sklepie produktów, były najbardziej jak to możliwe, zgodne z rzeczywistością. W przypadku zmiany niektórych danych technicznych przez producenta, pracownik Sklepu jest zobowiązany do natychmiastowego poinformowania Klienta i umożliwienia wycofania Zamówienia.

5. W sytuacji, kiedy towar jest wysyłany w stanie wymagającym samodzielnego montażu, to do produktu dołączona jest instrukcja montażu i obsługi.

III Zamówienia

Zawierając Umowę Sprzedaży, Sprzedawca zobowiązuje się do Dostarczenia Klientowi Produktów bez wad.

1. Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, w następujący sposób;

a) poprzez stronę internetową sklepu www.aqua-sport.net (również bez możliwości LOGOWANIA) uzupełniając formularz zamówienia: - nazwy, koloru, rozmiaru i ilości produktów - imienia i nazwiska odbiorcy - dokładnego adresu dostawy - dokładnych danych do wystawienia Fv - numeru telefonu kontaktowego - adresu e-mail zamawiającego Realizacja zamówienia odbywa się przy użyciu funkcji KOSZYK Klient ma możliwość zmiany wprowadzanych danych w dowolnym czasie do momentu naciśnięcia przycisku „potwierdź zamówienie”.

Klient ma do wyboru następujące formy płatności:

- przelew bankowy Konto bankowe: 70 1050 1520 1000 0090 6775 5604

- płatność przez PayU

-PayU Raty od 300zł do 20 000zł

-PayU Płacę Póżniej od 100zł do 2000zł

-Przelewy24.pl

- płatność przy odbiorze

b) poprzez e-mail: zamowienia@aqua-sport.net Wpisując: - nazwę, kolor, rozmiar, kod i ilości produktów - imię i nazwisko odbiorcy - dokładnego adresu dostawy - numeru telefonu kontaktowego - adresu e-mail zamawiającego Klient ma do wyboru następujące formy płatności: - przelew bankowy - płatność przez PayU W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 2 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

2. Jeżeli Klient nie uiści pełnej ceny za Produkty wynikającej z Zamówienia na wskazany numer konta w wyżej wymienionym terminie, zamówienie może zostać anulowane przez Sprzedającego, a Klient nie może żądać od Sprzedającego jego realizacji.

3. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje wiadomość na e-mail z informacją o przyjęciu zamówienia

4. Złożenie zamówienia wiąże się z akceptacją niniejszego Regulaminu.

5. Umowa sprzedaży zawarta jest w języku polskim.

6. Klient otrzymuje elektroniczne potwierdzenie zawartej Umowy sprzedaży (otrzymuje potwierdzenie o realizacji zamówienia i wysyłce towaru) oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej towar dowodu zakupu (np. paragon, faktura VAT).

7. Sprzedawca nie realizuje Zamówień w dni ustawowo wolne od pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

8. Sprzedawca ma prawo zastrzec sobie możliwość wyznaczenia innych dni nierealizowania zamówień, po uprzednim umieszczeniu informacji na stronie internetowej sklepu www.aqua-sport.net

9. Jeżeli Kupujący otrzyma od kuriera paczkę z uszkodzonym opakowaniem, a po otwarciu również z uszkodzonym towarem, zobowiązany jest sporządzić protokół reklamacyjny dostępny u kuriera.

10. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie paczki z powodu błędnie podanego adresu przez Zamawiającego.

ZAMÓWIENIA INTERNETOWE - Z ODBIOREM OSOBISTYM W NASZYCH SKLEPACH STACJONARNYCH - REALIZOWANE SĄ DO 7 DNI ROBOCZYCH. Zamówienia z opcją odbioru osobistego realizowane są tylko po przedpłacie na konto. 

11. Czas realizacji zamówienia wynosi 3 do 7 dni roboczych.

12. Cennik przesyłek:

Paczka w Ruchu 6,70 zł

Poczta Polska odbiór w punkcie Poczta, Żabka, Orlen, Ruch przedpłata7,99 zł

InPost Paczkomaty przedpłata 8,99 zł

Poczta Polska Kurier 48 przedpłata 8,12 zł

InPost Kurier przedpłata 9,99 zł

Kurier UPS przedpłata 12,99 zł

Kurier GLS przedpłata 13,99 zł

Kurier DPD przedpłata 13,99 zł

Kurier DHL przedpłata 16,99 zł

 

Poczta Polska odbiór w punkcie Poczta, Żabka, Orlen, Ruch pobranie 10,56 zł

Paczka w Ruchu - pobranie 10,99 zł

Kurier 48 Pobranie 11,37 zł

InPost Kurier - za pobraniem 18,99 zł

 Kurier GLS - za pobraniem 18,99 zł

Kurier UPS - za pobraniem 18,99 zł

Kurier DPD - za pobraniem 18,99 zł

Kurier DHL - za pobraniem 20,00 zł

11. WYSTAWIENIE FAKTURY DO PARAGONU.

a) Od 01.01.2020 Fakturę do sprzedaży zarejestrowanej na kasie fiskalnej i potwierdzonej paragonem można wystawić tylko wtedy, jeżeli paragon ten zawiera NIP.

b) Paragon do kwoty 450,00 zł brutto (100 euro) z NIP nabywcy stanowi fakturę uproszczoną. FAKTURA UPROSZCZONA - nie musi zawierać danych nabywcy, a więc imienia i nazwiska lub nazwy oraz jego adresu - musi zawierać NIP nabywcy

c) Klient w momencie sprzedaży musi określić, czy chce fakturę VAT

d) Przy paragonie powyżej kwoty 450,00 zł brutto (100 euro) klient powinien podać swój NIP przed zakończeniem sprzedaży na kasie fiskalnej. Na podstawie takiego paragonu z NIP, będzie mógł wystąpić do sprzedawcy o wystawienie faktury w ciągu 7 dni

IV Przywileje i prawa przyznane Klientowi

1. Odstąpienie od umowy

Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 Art. 33. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Art. 34.

2. Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, chyba że przedsiębiorca zgodził się je ponieść lub nie poinformował konsumenta o konieczności poniesienia tych kosztów.

Art. 34.4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt 9.

3. Oświadczenie odstąpienia od umowy (formularz dostępny do pobrania) można złożyć wysyłając drogą pocztową wraz z zwracanym towarem i dowodem zakupu na adres:

AQUA-SPORT

ul. Długa 2

62-010 Pobiedziska

3. Art. 32. 1. Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy. (zwrot nastąpi w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy). Art. 32.2. Przedsiębiorca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Art. 32.3. Jeżeli przedsiębiorca nie zaproponował, że sam odbierze rzecz od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

4. Przedsiębiorca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

5. Klient ponosi koszty przesyłki zwrotu towaru, wybierając taki sposób dostawy aby zwracany Towar wrócił do Sprzedającego w niezniszczonym stanie. Sprzedający NIE ODBIERA przesyłek wysłanych za pobraniem oraz wysłanych do punktu odbioru, chyba że zostanie to wcześniej uzgodnione i potwierdzone. 

6. W chwili zwrotu towaru z zamówienia, do którego dołożony był gratis promocyjny, Klient zobowiązany jest zwrócić także przedmiotowy gratis. W przypadku odmowy zwrotu gratisu, Sklep zwróci Klientowi cenę zwróconych produktów, pomniejszoną o wartość gratisu - zgodnie z jego ceną.

V Reklamacje towarów

1. Towary dostępne w Sklepie AQUA-SPORT są fabrycznie nowe i wolne od wad.

2. Jeżeli Produkt posiada wadę, Klient może żądać wymiany Produktu na wolny od wad albo usunięcia wady bądź zwrotu gotówki.

3. Reklamacje można składać z tytułu rękojmi za wady Produktów objętych Umową Sprzedaży.

4. Przy składaniu reklamacji, wymagane jest wysłanie produktu wraz z FORMULARZEM REKLAMACYJNYM na adres: AQUA-SPORT ul. Długa 2 62-010 Pobiedziska. Na formularzu powinien znaleźć się numer telefonu lub adres e-mail potrzebny do poinformowania o decyzji dotyczącej rozpatrzenia reklamacji. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest dostarczenie produktu reklamowanego na wyżej podany adres. Sprzedawca zobowiązuje się do ustosunkowania się w ciągu 14 dni (od daty otrzymania Towaru). Sprzedawca nie rozpatruje reklamacji złożonych drogą elektroniczną. 

5. POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ ZASADY DOSTĘPU DO TYCH PROCEDUR

5.1. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej oraz pod następującymi adresami internetowymi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php; http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php oraz http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php.

5.2. Klient będący konsumentem posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:

5.2.1. Klient uprawniony jest do zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego, o którym mowa w art. 37 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. 2001 nr 4 poz. 25 ze zm.), z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej Umowy Sprzedaży. Regulamin organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich określa rozporządzenie ministra sprawiedliwości z dnia 25 września 2001 r. w sprawie określenia regulaminu organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich. (Dz.U. 2001, nr 113, poz. 1214). 5.2.2. Klient uprawniony jest do zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej, zgodnie z art. 36 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. 2001 nr 4 poz. 25 ze zm.), z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Klientem, a Sprzedawcą. Informacja na temat zasad i trybu procedury mediacji prowadzonej przez wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej dostępna jest w siedzibach oraz na stronach internetowych poszczególnych Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej.

5.2.3. Klient może uzyskać bezpłatną pomoc w sprawie rozstrzygnięcia sporu między Klientem, a Sprzedawcą, korzystając także z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich). Porady udzielane są pod przez Federację Konsumentów pod bezpłatnym numerem infolinii konsumenckiej 800 007 707 oraz przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich pod adresem email porady@dlakonsumentow.pl.

VI. Zniszczenia lub braki/ubytki powstałe w czasie transportu.

1. Przesyłki kurierskie obejmują ubezpieczenie od uszkodzeń w transporcie. Ubezpieczenie wygasa w momencie wręczenia przesyłki odbiorcy, także należy sprawdzać przesyłkę pod kątem uszkodzeń mechanicznych jeszcze w obecności kuriera.

2. W chwili dostrzeżenia uszkodzeń powstałych podczas transportu lub braku towaru w przesyłce, Klient jest zobowiązany w obecności kuriera sporządzić protokół reklamacyjny (dostępny u doręczyciela) podpisany przez obie strony. Po otrzymaniu wyjaśnienia od przedstawiciela dostawcy (firmy kurierskiej), Sprzedawca kontaktuje się z Klientem w celu podjęcia dalszych decyzji odnośnie ponownej wysyłki Towaru lub anulowania Zamówienia i zwrotu gotówki.

VII. Wymiana towaru

1. Klient ma możliwość wymiany zakupionego nieprawidłowego rozmiaru/wzoru Towaru w terminie 14 dni od daty zakupu (po wcześniejszym poinformowaniu sprzedawcy drogą elektroniczną bądź telefonicznie) W takich okolicznościach koszty zwrotu i ponownej wysyłki Towaru pokrywa Kupujący. Ponowna wysyłka następuje w ciągu 14 dni od daty otrzymania od Kupującego wymienianego Towaru. VIII. Polityka prywatności 1.Baza danych Klientów sklepu jest zarejestrowana w systemie sklepu.

2. Klienci, którzy nie są zarejestrowani w sklepie również mogą składać Zamówienia, wówczas przy każdym zakupie będzie konieczność podania danych tj. imienia, nazwiska, adresu dostawy towaru oraz numeru telefonu i adresu poczty e-mail.

3. Dane uzyskiwane podczas rejestracji lub zakupu są wykorzystane do odpowiedniej realizacji Zamówień, a także do śledzenia statusu Zamówienia i dokonywania w nim zmian na życzenie Klienta zanim zostanie zrealizowane.

4. Każdy kontakt z obsługą Sklepu za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail, wiąże się z wykorzystaniem podanych danych w celu udzielenia odpowiedzi. Konsultanci kontaktują się z Klientami z pośrednictwem tych samych kanałów komunikacji.

 VIII Regulamin voucherów prezentowych sklepu internetowego www.aqua-sport.net


I. Definicje

1. Regulamin: niniejszy dokument, określający zasady stosowania voucherów prezentowych w sklepie internetowym: www.aqua-sport.net


2. Voucher:  jest bon w formie kodu wygenerowanego przez sklep w formie papierowej lub elektronicznej o określonej wartości nominalnej, oraz wydany do wykorzystania w określonym przez sklep terminie, uprawniający użytkownika do jego realizacji go w sklepie internetowym www.aqua-sport.net.


3. Nabywca: osoba, która nabywa od wydawcy voucher prezentowy w zamian za przekazanie środków pieniężnych.


4. Użytkownik: nabywca lub każdorazowy posiadacz vouchera prezentowego.


5. Kod: unikalny kod przypisany każdemu voucherowi, niezbędny do realizacji zamówienia z uwzględnieniem wartości vouchera prezentowego oraz terminem realizacji


6. Towary: przedmioty oferowane do sprzedaży w sklepie internetowym www.aqua-sport.net.


II. Warunki ogólne


1. Wydawca zobowiązuje się do wydania nabywcy vouchera prezentowego oraz do przyjmowania płatności realizowanych przy pomocy vouchera prezentowego za towary nabywane przez użytkownika.


2. Nabywca zobowiązuje się do przekazania wydawcy środków pieniężnych w kwocie równej wartości nominalnej vouchera prezentowego. Zapłata za voucher prezentowy kupowany w sklepie internetowym www.aqua-sport.net  może nastąpić poprzez płatność kartą płatniczą, przelewem online (przelewy24) lub przelewem tradycyjnym. Nie ma możliwości wysyłki vouchera w formie „za pobraniem”.


3. Vouchery są jednorazowe. Voucher może być wykorzystany jedynie w całości. Jeżeli wartość zakupów jest niższa niż wartość Vouchera, to cała wartość Vouchera zostaje uznana za wykorzystaną. Jeżeli wartość zakupów jest wyższa niż wartość Vouchera, wartość Vouchera jest odejmowana od wartości zakupów i pozostała kwota pozostaje do opłacenia w sklepie internetowym www.aqua-sport.net


4. Voucher prezentowy nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócony wydawcy. Vouchery są generowane indywidualnie, przypisane do osoby lub promocji i nie mogą być przedmiotem handlu.


5. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za udostępnienie przez nabywcę/użytkownika vouchera prezentowego osobom nieupoważnionym.


6. Nabywcy oraz użytkownikowi nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do wydawcy z tytułu utraty (w tym również kradzieży) lub zniszczenia vouchera prezentowego po jego przekazaniu.


7. Vouchery mają określony termin ważności wskazany na voucherach.


8. Voucher prezentowy nie obejmuje kosztów wysyłki nabywanych towarów, które użytkownik jest zobowiązany uiścić przy dokonaniu zamówienia .


9. Kody Voucherów nie łączą się z kodami rabatowymi

10.  Obsługa sklepu internetowego może odmówić realizacji zamówienia w przypadku, gdy zachodzą wątpliwości odnośnie pochodzenia lub autentyczności Vouchera.

11. Obsługa sklepu internetowego może odmówić realizacji zamówienia w przypadku, gdy Voucher został użyty niezgodnie z regulaminem.

12. Wykorzystując Voucher w procesie zamówienia użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią regulaminu oraz zaakceptował jego postanowienia.


III. Zasady korzystania z vouchera prezentowego


1. Voucher prezentowy w formie papierowej lub elektronicznej możliwy jest do nabycia w sklepie internetowym www.aqua-sport.net .Każdy voucher prezentowy zawiera indywidualny kod niezbędny do realizacji zamówienia z uwzględnieniem wartości vouchera prezentowego oraz termin ważności vouchera, definiowany w formacie dzień-miesiąc-rok (DD-MM-RRRR).


2. W przypadku, gdy wartość towarów nabywanych przez Użytkownika z wykorzystaniem vouchera prezentowego będzie wyższa niż wartość zapisana na voucherze, użytkownik zobowiązany będzie dopłacić różnicę: przelewem tradycyjnym lub przelewem online (przelewy24), bądź za pobraniem.
3. Wydawca ma prawo odmówić realizacji zakupu towarów przy użyciu vouchera prezentowego w przypadku upływu jego terminu ważności.


4. Aby skorzystać z vouchera, jako płatności, należy:

KROK 1: •Zaznaczyć w koszyku miejsce „Masz kod promocyjny?”

krok 1

KROK 2: Wpisz kod promocyjny

krok 2

KROK 3: Dodaj kod promocyjny

 

 

 krok 4

KROK 5: Przejdź do realizacji zamówienia i ciesz się swoimi zakupami 

krok 5


* W razie problemów z realizacją zamówienia prosimy o kontakt pod numerem 537 235 777 / 61 815 33 45, bądź drogą mailową na mail: zamowienia@aqua-sport.net

IV. Rozliczenia i reklamacje

 

1. Wydanie vouchera prezentowego użytkownikowi stanowi sprzedaż opodatkowaną podatkiem od towarów i usług w rozumieniu odpowiednich przepisów podatkowych. Użytkownik, w momencie wydawania vouchera prezentowego, otrzyma od wydawcy paragon fiskalny lub fakturę VAT.


2. Wszelkie zwroty, wymiany oraz reklamacje związane z zakupem towarów przy użyciu vouchera prezentowego będą rozpatrywane przez Wydawcę zgodnie z procedurą opisaną na stronach sklepu www.aqua-sport.net.


3. Przy użyciu vouchera nabywać można dowolne produkty będące w ofercie Sklepu, przy czym:


• Voucher opiewa na produkty o łącznej wartości nie wyższej niż wartość zaznaczona na voucherze;


• w przypadku zamówienia opiewającego na kwotę wyższą niż wartość użytego do tego zamówienia vouchera, pozostającą różnicę należy uregulować pieniężnie – przelewem tradycyjnym, przelewem online (przelewy24).

 

4. Przy zakupie towarów za voucher nie jest możliwy zwrot gotówki w przypadku zwrotu towaru przez klienta. Klient ma natomiast prawo do wymiany towaru:


• na inny towar o tej samej wartości, co towar wymieniany lub;


• na towar o wartości niższej bez możliwości zwrotu różnicy w cenie lub;


• na towar o wartości wyższej po dokonaniu dopłaty różnicy w cenie (w formie przelewu).


VI. Postanowienia końcowe


1. Nabywca/użytkownik wraz z otrzymaniem vouchera prezentowego oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.


2. Voucher prezentowy nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę).


3. Wydanie vouchera prezentowego stanowi sprzedaż opodatkowaną podatkiem od towarów i usług (VAT) w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa podatkowego.


4. Voucher prezentowy w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa nie jest elektronicznym instrumentem płatniczym, jak również nie jest elektroniczną kartą płatniczą. Voucher prezentowy jest elektroniczną/papierową formą bonu towarowego.


5. Treść niniejszego Regulaminu jest udostępniona na stronie internetowej www.aqua-sport.net.


6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie obowiązujące przepisy prawne.

 

UAKTUALNILIŚMY NASZĄ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

Państwa prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy o zmianach w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu internetowego Aqua-Sport. Zależy nam abyście Państwo mieli wszystkie niezbędne informacje w jaki sposób przetwarzamy i chronimy Państwa dane osobowe.

KILKA SŁÓW O RODO Z dniem 25 maja 2018 roku weszło w życie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Zapewniamy Państwa, że w swoim postępowaniu podejmujemy kroki zabezpieczające i regulujące zasady ochrony danych osobowych. Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych 1. Niniejszy dokument został przygotowany na podstawie: o Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1), o ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922, tekst jedn. ze zm.), o ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000), o ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219 tekst jedn. ze zm.), o ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907). 2. Administratorem danych osobowych jest AQUA-SPORT z siedzibą w Pobiedziskach (60-010), Wrzosowa 13, NIP: 118-009-11-85, REGON: 011823747. 3. Dlaczego i jak przetwarzamy państwa dane osobowe Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne w celu dokonania wyceny oraz realizacji zamówienia, w związku z czym przetwarzamy następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, płeć, numer zamówienia, data rejestracji, adres zamieszkania lub adres siedziby, numer rachunku bankowego - jeśli następuje przelew tradycyjny, nazwę firmy, NIP. Brak podania ww. danych osobowych skutkuje niemożnością wykonania zamówienia w sklepie Aqua-Sport.net Ponadto, w związku z realizacją zamówienia przetwarzane są wskazane poniżej dane osobowe, w zależności od celu ich przetwarzania: a) rozpatrzenie reklamacji/zwrotu/wymiany przetwarzamy takie dane osobowe, jak: imię i nazwisko (jeżeli zostanie podane),adres e-mail, numer zamówienia, ewentualnie adres zamieszkania — jeżeli następuje zwrot pieniędzy, ewentualnie numer rachunku bankowego — jeżeli następuje zwrot pieniędzy. b) przesyłanie powiadomień e-mail o komunikatach w panelu klienta przetwarzamy takie dane osobowe, jak: adres e-mail, numer zamówienia. c) wystawienie faktury i spełnienia innych obowiązków wynikających z przepisów prawa podatkowego, takich jak np. przechowywanie dokumentacji księgowej przez 5 lat, przetwarzamy takie dane osobowe, jak: imię i nazwisko, firma, adres zamieszkania lub adres siedziby, numer NIP, numer zamówienia. d) udzielenie rabatu (po udzieleniu zgody wynikającej z przepisów o świadczeniu usług drogą elektroniczną) przetwarzamy takie dane osobowe, jak: imię i nazwisko, adres e-mail. Jednocześnie, informujemy, że przetwarzanie danych osobowych następuje w związku z prawnie uzasadnionym interesem Aqua– Sport w następujących celach: a) badanie satysfakcji z oferowanych usług przetwarzamy takie dane osobowe, jak: adres e-mail, numer zamówienia w zakresie poznania opinii klientów o świadczonych usługach i dostosowania ich do oczekiwań klientów. b) ustalenie, dochodzenie lub obrona przed roszczeniami przetwarzamy takie dane osobowe, jak: imię i nazwisko lub ewentualnie firmę, adres zamieszkania, numer PESEL lub numer NIP (jeżeli został podany),adres e-mail, IP, numer zamówienia w zakresie powstania ewentualnych roszczeń ze strony klientów i osób trzecich. c) archiwalny i dowodowy przetwarzamy takie dane osobowe, jak: imię i nazwisko, adres e-mail, numer zamówienia, poznanie aktywności klientów na stronie internetowej. d) analityczny, tj. badania i analizowania aktywności na stronie internetowej należącej do Aqua-Sport, przetwarzamy takie dane osobowe, jak: data i godzina odwiedzin strony, rodzaj systemu operacyjnego, przybliżona lokalizacja, rodzaj przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony, podstrona, gdzie wypełniono formularz kontaktowy. W celu wykorzystywania cookies na stronie internetowej przetwarzamy takowe informacje tekstowe. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zawsze dobrowolnie udzielona zgoda (przy pierwszym wejściu na stronę internetową pojawia się zapytanie o zgodę na wykorzystanie cookies); Ponadto, w zakresie administrowania stroną internetową przetwarzamy takie dane osobowe, jak: adres IP, data i czas serwera, informacje o przeglądarce internetowej, informacje o systemie operacyjnym — dane te są zapisywane automatycznie w tzw. logach serwera, przy każdorazowym korzystaniu ze strony należącej do Administratora. Administrowanie stroną internetową bez użycia serwera i bez tego automatycznego zapisu nie byłoby możliwe. Dane osobowe Klientów mogą być udostępniane przez Administratora następującym odbiorcom lub grupom odbiorców: o innym podmiotom współpracującym z Administratorem przy realizacji umowy, w tym firmom pocztowym i kurierskim, świadczącym usługi dostawy i obsługi systemu skrytek pocztowych; o podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi z zakresu w rozwiązań teleinformatycznych oraz z zakresu wsparcia technicznego oraz organizacyjnego; o podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi w obszarze marketingowym; o podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi prawne lub doradcze; o innym podmiotom, którym Administrator powierzył przetwarzanie danych osobowych; o innym podmiotom upoważnionym do odbioru danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa. 4. Dane osobowe Klientów są przez Administratora przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji celów ich przetwarzania, tj. w zakresie: o działań zmierzających do zawarcia umowy, wykonania umowy, realizacji zamówienia – do czasu zakończenia realizacji umowy, a po tym czasie – przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub koniecznym dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń Administratora; o prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązków podatkowych – przez okres 5 lat licząc od końca roku kalendarzowego, w którym powstał obowiązek podatkowy; o marketingu usług oferowanych przez Administratora – do czasu wyrażenia sprzeciwu lub cofnięcia zgody; o komunikacji w kanałach elektronicznych – do czasu cofnięcia zgody; o realizacji innych prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora - do czasu wyrażenia sprzeciwu, o ile nie istnieje nadrzędna prawnie uzasadniona podstawa przetwarzania; o opartym wyłącznie na zgodzie – do czasu cofnięcia zgody, o ile nie ma innej podstawy prawnej przetwarzania albo nie zachodzi inna przesłanka zaprzestania przetwarzania. 5. Jeżeli Administrator przetwarza dane osobowe wyłącznie na podstawie zgody udzielonej przez lub w imieniu osoby, której dane dotyczą, osoba ta ma prawo w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 6. Osobie fizycznej, której dane są przetwarzane przez Administratora, przysługuje prawo do: o uzyskania potwierdzenia, czy jej dane są przetwarzane przez Administratora, a także prawo dostępu do swoich danych; o sprostowania oraz uzupełnienia swoich danych; o usunięcia swoich danych; o żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych; o przenoszenia swoich danych do innego administratora. 7. Osoba fizyczna, której dane są przetwarzane przez Administratora, ma prawo wniesienia w dowolnym momencie - z przyczyn związanych z jej szczególną sytuacją - sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora. W takim przypadku Administrator może przetwarzać dane tej osoby, o ile wykaże istnienie ważnych prawnie uzasadnionych podstaw do przetwarzania, nadrzędnych wobec interesów, praw i wolności tej osoby lub podstaw do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. 8. Jeżeli dane osobowe są przetwarzane na potrzeby marketingu bezpośredniego, osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby takiego marketingu, w tym profilowania, w zakresie, w jakim przetwarzanie jest związane z takim marketingiem bezpośrednim (art. 21 ust. 2 RODO). 9. Osoba fizyczna, której dane są przetwarzane przez Administratora, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 10. Niezbędnym elementem złożenia zamówienia jest podanie przez Klienta jego danych osobowych, oznaczonych jako obligatoryjne oraz wyrażenie przez Klienta zgody na przetwarzanie jego danych osobowych. Podanie danych osobowych oznaczonych jako obligatoryjne jest dobrowolne, jednakże konieczne w celu złożenia zamówienia, ich realizacji oraz obsługi. Podanie danych osobowych nieoznaczonych jako obligatoryjne jest dobrowolne. Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na www.aqua-sport.net/PolitykaPrywatnosci a Regulamin sklepu internetowego na www.aqua-sport.net/Regulamin. IX. Postanowienia końcowe . 1. Korzystanie z serwisu www.aqua-sport.net oznacza akceptację niniejszego regulaminu oraz zasad dotyczących polityki prywatności Sklepu. 2. Klienci mają możliwość wglądu do niniejszego regulaminu w każdym momencie przebywania na stronie internetowej Sklepu. PROMOCJE * Promocje (rabaty) nie łącza się ze sobą PRZED ZAKUPAMI REGULAMIN KARTA LOJALNOŚCIOWA PO ZAKUPACH MOJE KONTO STATUS ZAMÓWIENIA ​ WAŻNE INFORMACJE NADRUKI OFERTA DLA KLUBÓW REGULAMIN KONKURSU ​ KONTAKT INFOLINIA: 537 235 777 kontakt@aqua-sport.net ​ SOCIAL MEDIA ​ WYKONANIE: AFERA STUDIO