AQUA-SPORT POWERSTRECH HIP BAND ORANGE 62X8X0,2 CM LIGHT

AQUA-SPORT POWERSTRECH HIP BAND ORANGE 62X8X0,2 CM LIGHT

Zobacz inne kolory tego produktu

AS6780
49,99 zł
12,99 zł
Brak podatku 3 dni
Ilość

 

Czas wysyłki tego produktu wynosi 3 do 7 dni

POWERSTRECH.jpg

Gumy do ćwiczeń hip band pozwalają na wprowadzenie zupełnie nowych ćwiczeń do planu treningowego jak również skuteczne urozmaicenie treningu. Gumy gimnastyczne to idealna propozycja dla osób na każdym poziomie zaangażowania, niezależnie od wieku, płci czy wagi.

Kolor gumy określa jej opór i jej obciążenia jakie konkretna guma posiada:


Pomarańczowa- 1-10kg


ZESTAW HIP.jpg

30117d564575b967fce926e2d7d0.jpg


Taśmy wykonane są z miękkiej gumy powleczonej nylonową tkaniną, co sprawia że nawet podczas dłuższego treningu nie sprawiają dyskomfortu związanego z otarciami. Ta wytrzymała opaska biodrowa wykonana jest z oddychających, w 100% bezpiecznych dla skóry materiałów o wysokiej elastyczności. Od wewnątrz zastosowane zostały silikonowe taśmy aby pas biodrowy pozostał na swoim miejscu- możesz być pewien, że opaska będzie wygodnie utrzymywać się wokół nóg nie powodując podrażnień związanych z zsuwaniem się gumy czy wyrywaniem włosów.

Pas biodrowy to doskonałe narzędzie do wzmocnienia/aktywacji pośladków i bioder oraz do dynamicznej rozgrzewki!

Gumy treningowe powinny się znaleźć w niezbędniku każdej aktywnej fizycznie osoby. Gumy oporowe pozwalają prowadzić bardzo wszechstronny trening, nie powodują nadmiernego obciążenia mięśni minimalizując przy tym ryzyko kontuzji. Gumy treningowe stanowią ważny element wyposażenia klubów fitness, jak i domowych siłowni.

Zalety używania gum hip band

Opaski biodrowe pozwalają prowadzić bardzo zróżnicowany trening. Dzięki różnej długości można dostosować je do konkretnego ćwiczenia. Gumy oporowe sprawdzają się w treningu siłowym, aerobowym, wytrzymałościowym i funkcjonalnym. Dzięki ćwiczeniom z wykorzystaniem gum można nie tylko spalić zbędną tkankę tłuszczową, ale także wzmocnić mięśnie. Oprócz tego trening z gumami oporowymi poprawia elastyczność stawów i pozwala wzmocnić kondycję. Gumy oporowe świetnie sprawdzą się jako modyfikacja dotychczasowych ćwiczeń. Jednocześnie pozwolą wprowadzić do planu treningowego nawet kilkadziesiąt nowych ćwiczeń. Gumy treningowe są często wykorzystywane podczas zajęć rehabilitacyjnych. Świetnie sprawdzają się zarówno w trakcie zajęć w klubie, jak i podczas treningu plenerowego.


AS6780

Specyficzne kody