Do zawodów pozostało
Więcej

COMPRESSPORT OPASKI KOMPRESYJNE NA ŁYDKI 6-ACTIVE AROMA THERAPY URV2 BLACK ROZMIAR T1

COMPRESSPORT OPASKI KOMPRESYJNE NA ŁYDKI 6-ACTIVE AROMA THERAPY URV2 BLACK ROZMIAR T1

Chcąc zostać zwycięzcą, potrzebujesz zwycięskiego sprzętu. Umożliwimy Ci to! Postaw na innowacyjny produkt, jakim są opaski kompresyjne URv2. Będziesz w stanie wycisnąć z siebie jeszcze więcej i udowodnisz innym na trasie, jak szybki jesteś. Po sukces z Compressport!

Amortyzacja rzepki w kolanie

Opaski kompresyjne na łydki chronią i wspierają kolana. Z pewnością nie raz przekonałeś się, że łatwo jest o kontuzje tej części nogi – zapobiegnij tym urazom! Nasza propozycja sprawdzi się idealnie u osób z rozpoznanymi wadami stawu kolanowego oraz cierpiących ze względu na przemęczenie organizmu. Postaw na siłę, pewność i bezpieczeństwo. Opaski na łydki stworzą Ci warunki do optymalnego treningu na pełnych obrotach!

Jak działa ten produkt?

Opaski Compressport działają w kojący sposób na rozgrzane mięśnie. Dzieje się tak za sprawą mentolowego chłodu uwalniającemu się podczas wysiłku. Zastosowanie stopniowego ucisku pozwala Ci się cieszyć redukcją wibracji i regeneracją na najwyższym poziomie. Ciesz się z błyskawicznego powrotu do walki o najlepszy czas. Stawiając na opaski kompresyjne URv2, możesz być przekonany, że wybierasz złoty środek!

Twoje mięśnie będą lepiej dotlenione, co naturalnie przełoży się na ich zwiększoną wytrzymałość. Będziesz mógł trenować jeszcze ciężej, szukając każdego dnia sposobu na poprawę rekordu życiowego. Zapomnij o przeciążeniowych kontuzjach i skurczach, które do tej pory Cię hamowały – ćwicz do wali, stosując opaski kompresyjne na łydki zarówno podczas treningów, jak i zawodów.

WŁAŚCIWOŚCI:

DETOKS
Kwas mlekowy nie gromadzi się tak intensywnie, a dodatkowo przyspiesza się proces usuwania zbędnych metabolitów.
ZMĘCZENIE
Opaski kompresyjne chronią przed mikrourazami i wibracjami – nie odczuwasz bólu po wysiłku.
REGENERACJA
Bądź gotowy do walki, kiedy tylko masz na to ochotę! Opaski kompresyjne na łydki URv2 zostały stworzone dla najbardziej ambitnych.
ULTRALEKKOŚĆ
Opaski Compressport pozostają lekkie nawet podczas deszczu, ponieważ nie wchłaniają wody.
SZWAJCARSKA MARKA
Firma jest znana ze swojej precyzji, innowacyjności i profesjonalizmu na całym świecie.

Wybierz rewelacyjne opaski na łydki i nie zatrzymuj się na drodze po największe sukcesy! 

Dlaczego COMPRESSPORT® ?

1) Odzież kompresyjna COMPRESSPORT® to najchętniej wybierana marka przez światowe gwiazdy sportu;  Chrissie Wellington, Fred Van Lierde, Craig Alexander, Olivier Marceu,Sebastien Chaigneu, Fernanda Maciel, Katusha UCI oraz wielu wielu innych najlepszych sportowców  już dawno odkryło prawdziwą kompresję i jej pozytywne efekty dzięki produktom Compressport.

2) COMPRESSPORT® to szwajcarska marka i jakość! Projektowana w Szwajcarii pod okiem sztabu medycznego (skuteczność poparta badaniami klinicznymi) oraz testowana przez czołowych sportowców na świecie.

3) COMPRESSPORT® posiada największą liczbę nagród przyznawanych w testach i recenzjach za najlepsze produkty kompresyjne dedykowane sportowcom.

4) COMPRESSPORT® posiada pionierskie rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających zawodników.

5) Odzież kompresyjna COMPRESSPORT® jest w 100% projektowana i produkowana w Europie.

6) Mniej bóli mięśniowych, szybsza resorpcja mleczanu, mniej kurczów na trasie i kontuzji przeciążeniowych – oto cele, które przyświecały firmie COMPRESSPORT® podczas tworzenia najlepszych na świecie produktów kompresyjnych.

7) Produkty COMPRESSPORT® posiadają 2 letnią gwarancję producenta. Przy normalnym użytkowaniu są nie do zdarcia!

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

ATRAKCYJNY KOSZT DOSTAWY

  • Kurier przedpłata lub PayU - tylko 7,99 PLN

  • Kurier pobranie - 22 PLN

  • Kod Produktu: URV2 BLACK
  • Dostępność: W magazynie
  • 179,00zł
  • Bez podatku: 179,00zł