COMPRESSPORT OPASKI KOMPRESYJNE NA ŁYDKI 6-ACTIVE AROMA THERAPY URV2 BLACK ROZMIAR T1

COMPRESSPORT OPASKI KOMPRESYJNE NA ŁYDKI 6-ACTIVE AROMA THERAPY URV2 BLACK ROZMIAR T1

OPASKI KOMPRESYJNE URV2


Opaski kompresyjne Compressport URV2 to doskonały produkt dla wszystkich sportowców, którzy wysoko stawiają poprzeczkę, zarówno sobie jak i swojemu wyposażeniu. Z tego powodu marka Compressport po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających sportowców i proponuje produkt, który świetnie sprawdzi się zarówno na treningach, jak i podczas zawodów. Opaski kompresyjne pozytywnie wpływają na przepływ krwi, dotleniając przy tym zmęczone wysiłkiem mięśnie. Dzięki temu sportowiec niemal natychmiast zapomina o zmęczeniu i bólu i może dać z siebie jeszcze więcej. Ponadto stosując opaski Compressport URV2 mamy pewność, że również kolana otrzymały wsparcie, co pozwoli uniknąć bolesnych kontuzji. Opaski na łydki są niezbędnym wyposażeniem sportowca, u którego występują problemy ze stawem kolanowym. 
 
Opaski Compressport URV2 wykazują również kojące działanie na rozgrzane mięśnie. Ten efekt jest możliwy dzięki zastosowaniu olejków eterycznych, których mentolowy chłód uwalnia się podczas wysiłku.
 
Zastosowanie opasek kompresyjnych na łydki Compressport URV2 to nie tylko regeneracja i ochrona, ale również detoks. Szybsze pozbycie się kwasu mlekowego z organizmu gwarantuje większą wytrzymałość i siłę podczas kolejnego treningu. 
 
Opaski Compressport doskonale dopasowują się do ciała, są ultralekkie, nie wchłaniają wody, a najwyższej jakości materiału i Szwajcarska precyzja sprawiają, że Compressport URV2 są najchętniej wybieranymi opaskami na łydki.

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

KOSZT DOSTAWY

  • Kurier przedpłata lub PayU - tylko 7,99 PLN

  • Kurier pobranie - 22 PLN

  • Zobacz podobne modele:

  • Kod Produktu: URV2 BLACK
  • Dostępność: W magazynie
  • 179,00zł
  • Bez podatku: 179,00zł