Od Młodzika do Olimpijczyka już za:
Spotkajmy się na naszym stoisku

FINIS TECH TOC URZĄDZENIE DO TRENINGU RUCHU BIODER

-29% FINIS TECH TOC URZĄDZENIE DO TRENINGU RUCHU BIODER

Finis Tech Toc

Urządzenie treningowe zakładane na pas, zapewnia natychmiastowe poprawienie pozycji bioder podczas pływania.

Tech Toc to proste urządzenie treningowe noszone w talli, które zapewnia pływakom natychmiastowe informacje zwrotne dotyczące prawidłowej pozycji bioder w trakcie płynięcia dowolnym z czterech stylów pływackich.

Zrobiona z plastiku kapsuła Tech Toc wykorzystuje przeskakującą piłkę i wzmacniacze akustyczne w celu wytworzenia dźwięku w chwili, w której urządzenie obraca się ze strony na stronę.

Dźwięk uderzającej piłki pozwala pływakom skupić się na ruchu dolnych partii ciała i poinformować ich o prawidłowym tempie rotacji bioder i falowania.

Wykorzystanie bioder i mięśni kręgosłupa jest jednym z najlepszych sposobów na nauczenie się efektywnego pływania w dowolnym stylu.

Tech Toc posiada także możliwość opóźnienia przeskoczenia piłki, kładąc tym samym jeszcze większy nacisk na trening bioder.

Korzyści Rotacja jest jednym z najistotniejszych czynników przy naucę pływania stylem dowolnym I grzbietowym.

Osoba, która jest w stanie pływać „wysoko” w wodzie makksymalizuje korzyści płynące z rotacji I jednocześnie wydłuża się (zwiększa się), jak to tylko możliwę – od koniuszków palców, aż po duży palec przeciwległej nogi.

Prawidłowe wymierzenie w czasie rotacji jest krytycznym czynnikiem dla osiągnięcia maksymalnego wykorzystania siły kręgosłupa, co przekłada się na większa siłę, a za tym większy dystans pokonany z każdym ruchem w wodzie.

Wykorzystywany do wszystkich czterech stylów pływackich. - wykonany jest z tworzywa sztucznego - w środku stalowa kulka.

Kulka wewnątrz wytwarzaja dźwięk, który pozwala pływakowi usłyszeć i poczuć ruch bioder i informuje o właściwej rotacji bioder.

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

ATRAKCYJNY KOSZT DOSTAWY

  • Kurier przedpłata lub PayU - tylko 7,99 PLN

  • Kurier pobranie - 22 PLN

  • Kod Produktu: TECHTOC
  • Dostępność: W magazynie
  • 280,00zł
  • 199,00zł
  • Bez podatku: 199,00zł