Od Młodzika do Olimpijczyka już za:
Spotkajmy się na naszym stoisku

FINIS SPADOCHRON OPOROWY PARACHUTE

-26% FINIS SPADOCHRON OPOROWY PARACHUTE

 

Spadochron oporowy firmy Finis.

Spadochron oporowy wykonany jest z komfortowego, dopasowywalnego nylonowego pasa, który połączony jest ze spadochronem. Urządzenie posiada dwa rozmiary, które różnią się siłą oporu – czerwony, 8 calowy i granatowy, 12 calowy. Udowodnionym jest, że trening oporowy rozwija mięśnie, zwiększa wytrzymałośc i wzmaga szybkość. Rezultaty mogą być odczuwalne natychmiast po ściągnięciu spadochronu. To wszechstronne urządzenie, kompatybilne z każdym stylem pływackim i nie przeszkadza w pływaniu, gdyż nie wchodzi w drogę kopnięciom czy obrotom.

Korzyści

Poprzez trening ze spadochronem oporowym zwiększasz obciążenie z jakim się zmagasz w trakcie ruchu w wodzie. Poprzez wykorzysytwanie dodatkowej siły w trakcie pływania, mózg wymaga od ciała uruchomienie dodatkowych neuronów ruchowych dla osiągnięcia podjętego działania. To w rezultacie sprawia, że cały organizm jest silniejszy i sprawniejszy w trakcie wykonywania tego konkretnego zakresu ruchów.

Korzyści płynące z oporu są podobne do tego, czym byłoby obciążenie mięści inna siłą zewnętrzną, ale dzięki spadochronowi aktywowane są nie tylko te duże mięśnie, które wpływają na duże ciężary, ale także te mniejsze, które pozwalają stabilizować kości. Jest to niezwykle ważne dla pływaków na dowolnym poziomie umiejętności, gdyż pomaga uniknąć kontuzji i bezpiecznie zwiększać siłę mięśni, w efekcie przyczyniając się do długofalowych sukcesów pływackich.

Dostępny w rozmiarach:

30cm (granatowy)

 

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

ATRAKCYJNY KOSZT DOSTAWY

  • Kurier przedpłata lub PayU - tylko 7,99 PLN

  • Kurier pobranie - 22 PLN

  • Kod Produktu: 616323201866
  • Dostępność: W magazynie
  • 200,00zł
  • 149,00zł
  • Bez podatku: 149,00zł