• Nowy

ARENA OKULARY COBRA SWIPE MIRROR

Zobacz inne kolory tego produktu

004196390
269,99 zł
189,00 zł
Brak podatku 3 dni
KOLOR
TYP SOCZEWKI
Ilość

 

Czas wysyłki tego produktu wynosi 3 do 7 dni

Innowacyjne, lustrzane okulary pływackie unisex Cobra Swipe Mirror są idealne dla wyczynowych pływaków. Rewolucyjna technologia Swipe anti-fog działa dziesięciokrotnie dłużej i może być ponownie aktywowana poprzez przetarcie palcem soczewki. W tym celu należy ostrożnie przetrzeć wnętrze soczewek pięciokrotnie opuszkiem palca, gdy okulary są w wodzie. Po prostu powtórz tę procedurę za każdym razem, gdy okulary zaczną ponownie zaparowywać. Zapewnia wyraźne widzenie przez długi czas.

Mały profil oprawki i wąska uszczelka umożliwiają stabilne osadzenie w oczodole i tym samym zapewniają najniższą możliwą wodoodporność. W zestawie znajdują się cztery wymienne noski, które umożliwiają indywidualne dopasowanie okularów do różnych kształtów twarzy i wielkości nosa.

Podwójna opaska może być idealnie dopasowana za pomocą klamry z tyłu głowy i gwarantuje stabilne dopasowanie, nawet podczas ruszania i obracania się. Unikalny system zauszników daje okularom dodatkową stabilność. Okulary posiadają twarde, lustrzane soczewki, ochronę UV 400 i są wolne od PVC. Stałe etui na okulary pływackie Goggle Case, do ochrony i bezpiecznego transportu okularów, jest dostępne oddzielnie.

Swipe Anti Fog
Rewolucyjna ochrona przeciwmgielna, która działa co najmniej dziesięć razy dłużej i może być reaktywowana poprzez potarcie palcami soczewki.

Dodatkowe informacje

    rewolucyjna ochrona przeciwmgielna, która działa dziesięć razy dłużej
    trudne, lustrzane soczewki z ochroną UV 400
    cztery wymienne noski
    Nie zawiera PVC

70% poliwęglan 20% silikon 10% elastomer termoplastyczny

004196390

Specyficzne kody

ean13
3468336567715