Do zawodów pozostało
Więcej

ARENA STRÓJ STARTOWY DAMSKI CARBON FLEX GREY/CYAN ROZMIAR UK32

-33% ARENA STRÓJ STARTOWY DAMSKI CARBON FLEX GREY/CYAN ROZMIAR UK32

 

 

Carbon Pro Flex

Carbon Pro Flex został stworzony jako idealne uzupełnienie bieżącej kolekcji strojów startowych Carbon Pro. W wyniku analiz wniosków i sugestii jakie napłynęły od zawodników Arena Elite Team oraz kolejnych badań laboratoryjnych i testów, udało się stworzyć alternatywny produkt odpowiadający potrzebom wszystkich pływaków.

Siatka włókien węglowych i jej partnerzy, Intelligent Compression i Power Return System to podstawowe komponenty Carbon-Flex. Różnicą jest V-Flex System, unikalna, innowacyjna i opatentowana konstrukcja stworzona przez sieć naukową marki Arena.

W systemie V-Flex szwy zostały przesunięte z boków obu rodzajów strojów, męskiego i damskiego – w strojach damskich przedni szew został poprowadzony od pachwiny pod pachę, a tylny od uda pod pachę; w spodenkach męskich szwy są dopasowane do mięśnia czworogłowego i półścięgnistego uda. W męskich jammerach zostały wydłużone nogawki i nieco podniesiony stan.

System V-Flex wspomaga pływaków trzema cechami:

Elastyczność bioder i swoboda ruchu: szwy tworzą elastyczne linie położone w poprzek bioder, co daje mniejsze opory w momencie zgięcia stawu biodrowego podczas startów, nawrotów oraz kopnięć żabkarskich. System daje całkowitą swobodę ruchów bioder, pośladków i ramion, a także doskonałe dopasowanie i komfort.

Efekt liftingu: tylny szew tworzy „linię napięcia” pomiędzy dwoma punktami zaczepienia, ograniczając rozciąganie się na tej linii i daje efekt podciągania tyłu nogi. To pomaga utrzymać nogi wyżej w wodzie w stylu dowolnym i zapobiega opadaniu kolan w stylu klasycznym i motylkowym.

Odbicia od ściany: podczas nawrotu linia napięcia pomaga również w odbiciu się od ściany.

Dodatkowo, przedłużenie stroju spowodowało lepsze pokrycie ciała, co wzmacnia efekt Inteligentnej Kompresji.

Nie dziwi, że idąc tropem popularności innowacyjnego wyglądu Carbon-Pro, również i Carbon-Flex ma własny wyjątkowy styl. Zewnętrzne poklejenia szwów i dwukolorowy design sprawia, że ten kostium wyróżnia się z tłumu. W pierwszej kolejności zostaną pokazane stroje w kolorystyce niebiesko-szarej oraz czerwono szarej.

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

ATRAKCYJNY KOSZT DOSTAWY

  • Kurier przedpłata lub PayU - tylko 7,99 PLN

  • Kurier pobranie - 22 PLN

  • Kod Produktu: 8642958
  • Dostępność: W magazynie
  • 1199,00zł
  • 800,00zł
  • Bez podatku: 800,00zł

Dostępne opcje