COMPRESSPORT OPASKI KOMPRESYJNE NA ŁYDKI CALF R2 V2 FLUO GREEN ROZMIAR T1

COMPRESSPORT OPASKI KOMPRESYJNE NA ŁYDKI CALF R2 V2 FLUO GREEN ROZMIAR T1

OPASKI NA ŁYDKI COMPRESSPORT R2V2 RACE&RECOVERY


Compressport R2V2 Race&Recovery to nowy wymiar kompresji i najwyższa jakość stworzona ze Szwajcarską precyzją. Wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania sportowców, marka Compressport postanowiła stworzyć produkt idealny dla najbardziej wymagających sportowców. Nowy wymiar kompresji to nie tylko wzmocnienie, ale również poprawa krążenia o 20% i zmniejszenie eksploatacji mięśni nawet o 42%. Badania potwierdzają te wyniki, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wybierają Compressport inwestujesz w jakość i niezawodność.

Zapomnij o bólu, urazach i kontuzjach. W zamian za to przygotuj się na więcej energii, skrócony czas regeneracji i więcej siły z każdym treningiem. Odpowiednie dotlenienie mięśni i usprawnione krążenie to recepta na poprawę Twoich wyników, dzięki czemu również na zawodach możesz polegać na Compressport. 

 Opaski kompresyjne na łydki Compressport R2V2 Race&Recovery to nie tylko wsparcie dla Twoich mięśni, ale również sposób na uniknięcie kontuzji. Zamiast wydawać majątek na różne środki i bezustannie odwiedzać specjalistów, postaw na Szwajcarską jakość i niezawodność marki Compressport. 

 Opaski na łydki Compressport R2V2 wspomagają również pracę kolan, chroniąc je przed urazami. Innowacyjna technologia zastosowana w opaskach Race&Recovery wspiera i chroni zmęczony staw kolanowy redukując ryzyko powstania urazu. 

 Nowoczesne włókna wykorzystane do stworzenia tego produktu mają za zadanie delikatnie masować zmęczone mięśnie, przynosząc im ulgę i dodając lekkości. Kompresja pozwala utrzymać prawidłową postawę ciała, a skuteczne dotlenienie mięśni redukuje prawdopodobieństwo wystąpienia skurczów. Opaski kompresyjne Compressport w 100% zapobiegają powstawaniu obrzęków, dzięki czemu następnego dnia jesteś gotowy na kolejne wyzwania. 

 Opaski na łydki Compressport R2V2 Race&Recovery to nie tylko Szwajcarska precyzja i doświadczenie, ale również najwyższej jakości materiały. Opaski doskonale dopasowują się do kształtu ciała sportowca i występują w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy może dobrać idealny wariant dla siebie.

 Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

KOSZT DOSTAWY

  • Kurier przedpłata lub PayU - tylko 7,99 PLN

  • Kurier pobranie - 22 PLN

  • 139,00zł
  • Bez podatku: 139,00zł
Powiązane produkty:
ROZMIAR
t1
ROZMIAR
t2
ROZMIAR
t3
ROZMIAR
t4