ARENA BLUZA UNISEX BISHAMON OG HOODIE AUSTRALIA

Zobacz inne kolory tego produktu

003863306
339,99 zł
189,99 zł
Brak podatku 3 dni
Towar dostępny w magazynie
ROZMIAR
KOLOR
MATERIAŁ
Ilość

 

Czas wysyłki tego produktu wynosi 3 do 7 dni

bishamon-sportswear-1600x170px (1).jpg

UWOLNIJ SWOJEGO WEWNĘTRZNEGO WOJOWNIKA.

ODKRYJ NOWĄ KOLEKCJĘ ARENA BISHAMON.

Noś ZBROJĘ BOGA ZWYCIĘSTWA.

Droga do zwycięstwa jest nierówna i często największą bitwą do pokonania jest przede wszystkim mentalny wybór walki. Podczas gdy najwięksi sportowcy świata przygotowują się do najważniejszej bitwy ze wszystkich, stworzyliśmy Arena Bishamon Collection, aby uczcić wojownika, który istnieje w każdym z was.

 

Zainspirowani projektem Lucky Japanese Kikko, widocznym na zbroi Bishamonten- boga skarbów, bitwy i zwycięstwa w mitologii azjatyckiej, połączyliśmy wyraz twarzy zwycięskiego Boga (Fundosou) ze wzorem szczęśliwego Kikko, aby stworzyć projekt kolekcji. Przygotuj się do walki i obejmij swojego wewnętrznego wojownika w naszej kolekcji Arena BISHAMON.

Projekt Bishamon Kikko to połączenie trzech sześciokątów, które są równomiernie powtarzane. Sześciokąty użyte w tym wzorze noszą nazwę Kikko i są inspirowane pancerzem żółwia, który ma znaczenie nieśmiertelnej chwały i dobrobytu.

Noś naszą bluzę z kapturem Bishamon, gdy wybierasz się na basen lub na zawody pływackie. Ta bluza z kapturem jest wykonana z czystego bawełnianego polaru, który jest miękki w dotyku. Ozdobiony charakterystycznym emblematem kolekcji i kontrastującymi detalami, do wyboru wersja narodowa lub neutralna.

 

HOODIE_BISHAMON.jpg

 

003863306

Specyficzne kody

ean13
3468336496657
UPC
003863

Opis produktu

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Reset password