FINIS TECH TOC URZĄDZENIE DO TRENINGU RUCHU BIODER

FINIS TECH TOC URZĄDZENIE DO TRENINGU RUCHU BIODER

Finis Tech Toc

Urządzenie treningowe zakładane na pas, zapewnia natychmiastowe poprawienie pozycji bioder podczas pływania.

Tech Toc to proste urządzenie treningowe noszone w talli, które zapewnia pływakom natychmiastowe informacje zwrotne dotyczące prawidłowej pozycji bioder w trakcie płynięcia dowolnym z czterech stylów pływackich.

Zrobiona z plastiku kapsuła Tech Toc wykorzystuje przeskakującą piłkę i wzmacniacze akustyczne w celu wytworzenia dźwięku w chwili, w której urządzenie obraca się ze strony na stronę.

Dźwięk uderzającej piłki pozwala pływakom skupić się na ruchu dolnych partii ciała i poinformować ich o prawidłowym tempie rotacji bioder i falowania.

Wykorzystanie bioder i mięśni kręgosłupa jest jednym z najlepszych sposobów na nauczenie się efektywnego pływania w dowolnym stylu.

Tech Toc posiada także możliwość opóźnienia przeskoczenia piłki, kładąc tym samym jeszcze większy nacisk na trening bioder.

Korzyści Rotacja jest jednym z najistotniejszych czynników przy naucę pływania stylem dowolnym I grzbietowym.

Osoba, która jest w stanie pływać „wysoko” w wodzie makksymalizuje korzyści płynące z rotacji I jednocześnie wydłuża się (zwiększa się), jak to tylko możliwę – od koniuszków palców, aż po duży palec przeciwległej nogi.

Prawidłowe wymierzenie w czasie rotacji jest krytycznym czynnikiem dla osiągnięcia maksymalnego wykorzystania siły kręgosłupa, co przekłada się na większa siłę, a za tym większy dystans pokonany z każdym ruchem w wodzie.

Wykorzystywany do wszystkich czterech stylów pływackich. - wykonany jest z tworzywa sztucznego - w środku stalowa kulka.

Kulka wewnątrz wytwarzaja dźwięk, który pozwala pływakowi usłyszeć i poczuć ruch bioder i informuje o właściwej rotacji bioder.

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

ATRAKCYJNY KOSZT DOSTAWY

  • Kurier przedpłata lub PayU - tylko 7,99 PLN

  • Kurier pobranie - 22 PLN

  • Kod Produktu: TECHTOC
  • Dostępność: W magazynie
  • 280,00zł
  • 199,00zł
  • Bez podatku: 199,00zł